آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

Golfmasters – Fun Golf Game v1.1.3

پنگوئن ها موجوداتی بامزه هستند که در سردترین قسمت زمین زندگی می کنند و برای بقای نسل شان تخم گذاری می کنند بازی Golfmasters – Fun Golf Game داستان دو تا از این موجودات را روایت می کند که تخم هایشان توسط موجوداتی خبیث دزدیده شده و آنها برای باز پس گیری تخم هایشان روی کمک خرسی گلف باز حساب بازکردند. آنها از خرس می خواهند با تمام مهارت اش به سمت سوراخ ها شوت شان کند تا بتوانند با رفتن به آن سوراخ ها تخم های خود را پس بگیرند. البته اگر دیدید پنگوئن های تان شتاب لازم را ندارد می توانید آنها را بروز رسانی کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود