Strike of Nations: Empire of Steel | World War MMO v1.5.27

جنگ‌های بزرگ نیاز به ژنرال‌هایی قدرتمند دارد تا روند جنگ را به نفع کشورشان تمام کنند.اگر فکر می‌کنید شما می‌توانید نبردهای بزرگ را با موفقیت پشت سر بگذارید بازی Strike of Nations: Empire of Steel | World War MMO را دانلود کنید. در هر بخش از این بازی باید برای شکست دادن نیروهایی دشمن تدبیری داشته باشید مثلاً اگر می‌خواهید به‌صورت زمینی پیش روی داشته باشید تانک بسازید یا اگر می‌خواهید نیرو هوایی دشمن را ساقط کنید باید  چرخ‌بال تهیه کنید البته اگر پول‌ندارید نگران نباشید چراکه در این بازی می‌توانید با ایجاد اتحاد با ارتش‌های دیگر توان نظامی خود را افزایش دهید و از شکست فرار کنید.

 

نقشه جهانی

در این بازی شما تنها نیستید و نقشه بازی به وسعت دنیاست و کاربران می‌توانند باهم بجنگند و یا متحد شود برای ایجاد اتحاد یا جنگ می‌توانید از بخش چت استفاده کنید.

تجهیز نیروها

برای تجهیز نیروهای خود می‌توانید از تانکرهای سوخت،نفربر،توپخانه و موشک‌های بالستیک استفاده کنید.

گزینه هسته‌ای

برای اینکه خود را به‌عنوان قدرتمندترین کشور در حوضه نظامی معرفی کنید می‌توانید با استفاده از حمله هسته‌ای دشمن‌هایتان را نابود کنید.

فن‌آوری و پیشرفت

در این بازی می‌توانید در مورد فن‌آوری‌های اقتصادی و نظامی تحقیق کنید و هر جا لازم دیدید از توانایی‌های اقتصادی خود برای پیشروی‌ها در جنگ استفاده کنید.

 

آگهی
آگهی
ردیابی با شماره موبایل
ردیابی با شماره موبایل با استفاده از نرم‌افزار ردیابی پیجو می‌توانید گوشی موبایل همسر ، فرزندان و سالمندان را بدون نیاز به اینترنت ردیابی کرده و موقعیت مکانی آنها را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید