آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

Zico: The Official Game v1.0.3

Zico: The Official Game یک بازی فوتبال است اما از نوع کاملش بلکه فوتبالی تنها با ضربات ایستگاهی !
اگر شما نیز ضربات کاشته و ایستگاهی فوتبال را جذاب ترین قسمت آن می دانید چرا اکنون این بازی را که به صورت اختصاصی برای انجام این بخش طراحی گردیده است دانلود و نصب نمی نمایید ؟ این بازی با بهره گیری از گرافیکی زیبا و البته پشت زمینه سه بعدی واقعگرایانه می تواند محیطی را برای شما به وجود آورد . استادیوم مورد نظر خود را انتخاب نموده و در مقابل هزاران تماشاگری که برای دیدن ضربات ایستگاهی شما آمده اند ، گل ها را یکی پس از دیگری برای تیم تان به ارمغان آورید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • بازی خیلی آشغالیه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود