آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب
احتمالا می‌پسندید 6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب

Binoculars – Zoom Camera v2.5

 نرم افزار Binoculars – Zoom Camera این امکان را به شما می دهد تا با کیفیت بهتری به فیلمبرداری بپردازید . در واقع با استفاده از آن می توانید بر روی تصاویر خود  به صورت حرفه ای زوم کنید . دقت داشته باشید که  بزرگنمایی و کوچکنمایی تصاویر به آسانی صورت می پذیرد . از قابلیت اصلی این دوربین می توان به امکان فوکوس خودکار در هنگام عکاسی اشاره داشت . اگر مایل باشید قادر خواهید بود تا به صور ت 1x * 30x بر روی عکس های خود زوم کنید .

ویژگی های اصلی:

زوم بر روی تصاویر با حالت 1X تا 30X

بزرگنمایی و کوجکنمایی آسان تصاویر

فوکوس خودکار دوربین

 

تغییرات نسخه اخیر:

امکان به اشتراک گذاری عکس ها

رفع برخی اشکالات جزئی

پیشرفت های جزئی برنامه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود