آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

Driver Speed boat Paradise v1.7.0 + data

در بازی Driver Speedboat Paradise در نقش یک راننده جوان و بی‌پروا بازی می‌کنید که می‌خواهد در دنیای مسابقات قایق‌رانی به موفقیت دست پیدا کند. در مکان‌های عجیب و غریب به مسابقه بپردازید، هیجان مسابقات سرعتی را احساس کنید و به بهترین راننده موج‌ها تبدیل شوید! سبک خود را ارائه کنید، می‌توانید قایق خود را سفارشی کرده و آن را ارتقاء دهید.

 

ویژگی‌ها :

در 6 حالت مختلف به مسابقه بپردازید

بیش از 20 قایق را جمع‌آوری و سفارشی کنید

با استفاده از خانه‌ها و لباس‌ها، سبک زندگی خود را بهبود دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
پرش به لینک دانلود