آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

Total Snooker Classic v1.7.3

Total Snooker Classic بهترین بازی اسنوکر دنیاست که مخصوص دستگاه‌های لمسی طراحی گردیده و می‌توانید آن را بر روی انواع گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی اجرا نمایید.

در این نسخه از بازی تعدادی از مشکلات و باگ‌های آن رفع گردیده است.

 

ویژگی‌ها :

فیزیک واقع‌گرایانه برای توپ اسنوکر

4 سطح دشواری برای بازی در برابر آن‌ها

کنترل‌های لمسی شهودی با قابلیت اعمال چرخش و انحراف به آسانی

دارای انواع میزهای واقع‌گرایانه اسنوکر

11 میز اسنوکر قابل آزاد شدن

ساخته شده توسط گیلز کوپ با استفاده از LibGDX

صدای بازی توسط تام کالوین ساخته شده است

این بازی بدون تبلیغات مزاحم به شما ارائه می‌شود

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود