5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید
بازی فوتبال رویال آیکون

Soccer Royale Football Stars‏

بازی فوتبال رویال
4.6 (18) امتیاز در گوگل‌پلی
آنلاین / چند نفره , بازی , ورزشی

برای تبدیل شدن به یک ستاره فوتبال آماده‌اید؟ به بازی Soccer Royale Football Stars‏ خوش آمدید! در این بازی فوتبال کارتی استراتژیک شما بهترین ترکیب میان استراتژی و فوتبال را خواهید یافت. تصور کنید که در یک زمان هم جای مربی هستید و هم بازیکن. مسابقات حماسی که در آن احساس خواهید کرد در یک نبرد هستید را تجربه نمایید.

ستارگان فوتبال منتظر شما هستند. کلن محبوب خود را انتخاب کرده و به بهترین بازیکن دنیا تبدیل شوید. رقبای خود را شکست دهید و به افتحار دست پیدا کنید!

قبل از ورود به استادیوم هر مسابقه را برنامه‌ریزی کنید. استراتژی‌ها و تاکتیک‌های خود را آماده کنید تا تمامی مسابقات را برنده شوید. بهترین بازیکنان را از میان ستارگان جام جهانی 2018 انتخاب نمایید. با همه آن‌ها بازی کرده و تعیین کنید بهترین بازیکنانی که از تی‌شرت تیم شما دفاع خواهند کرد چه کسانی هستند. تنها بهترین کلن‌ها در مسابقات 2018 روسیه می‌توانند بازی کنند.

هر کارت به شما یک قدرت ویژه می‌دهد که به شما کمک می‌نماید رقیب خود را شکست دهید و در بازی‌ها برنده شوید.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : متغیر با نوع دستگاه و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.6.5
  • اندازه : 130M
  • این برنامه نیاز به اینترنت دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1400/02/04

ویدیوی معرفی

آموزش‌های مرتبط

آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو

اگر می‌خواهید بازی‌های دیتا دار را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید ولی شیوه نصب آن‌ها را نمی‌دانید این آموزش را دنبال کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
پرش به لینک دانلود