5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید
بازی گلف در مکان های دشوار آیکون

Golf Club: Wasteland

بازی گلف در مکان های دشوار
4.5 (69) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , ورزشی

تصور کنید زمینی که امروز پناهگاه امن ماست روزی به سیاره‌ای مرده تبدیل شود که زندگی بر روی آن دشوار باشد.در چنین شرایطی چه می‌کنیم؟اگر بر اساس پیش‌بینی‌های فیلم و داستان‌ها پیش برویم شاید همراه با صفینه به سیاره دوست مریخ برویم و شهرهای خود را بر بستر آن بسازیم و در سفرهای کوتاهی به زمین بیاییم و به فرزندان خود بگوییم این سیاره مرده روزی خانه زیبا ما بود. Golf Club: Wasteland ما را به سال‌ها بعد می‌برد زمانی که زمین دیگر به‌اندازه امروز شاداب نیست و گرد مرگ بر ویرانه‌های آن نشسته است.این بازی زمانی را نشان می‌دهد که عده‌ای از ساکنان مریخ به سیاره خود بازگشته‌اند و بر روی ویرانه‌هایش گلف بازی می‌کنند.

در بازی فوق شما در قالب سه بستر داستانی و 5 شخصیت گوناگون در فضاهای متفاوت با سایر کاربران در سراسر گیتی به رقابت می‌پردازید با غلبه بر قوانین فیزیکی قهرمان‌بازی شوید.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 1.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.0.3
  • اندازه : 44M
  • این برنامه برای اجرا نیاز به دانلود دیتا دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/05/10

آموزش‌های مرتبط

آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو آموزش نصب بازی های دیتا دار به همراه ویدیو

اگر می‌خواهید بازی‌های دیتا دار را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید ولی شیوه نصب آن‌ها را نمی‌دانید این آموزش را دنبال کنید.

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود