World Soccer League v1.9.6

شاید آن روزی که در چند سده پیش برای اولین بار فوتبال در چین بازی شد کسی فکرش را نمی‌کرد این بازی توپی ساده به یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های دنیا تبدیل شود و از آن بانام صنعت فوتبال در محافل اقتصادی یاد شود.این ورزش که قادر است اقتصاد کشور میزبان اش را درآورد گاه‌های جام جهانی،جام کنفدراسیون‌ها و جام ملت‌ها تغییر دهد و با ایجاد سامانه‌های متعدد پول میزبانی را در کنار رونق کسب‌وکار به آن کشور بازمی‌گرداند.بازی یک لیگ جهانی فوتبال را به تصویر می‌کشد که بیش از 60 تیم ملی، 60 تیم باشگاهی و 2000 بازیکن را شامل می‌شود و با بهره‌گیری از گرافیک سه‌بعدی قصد دارد هیجان یک مسابقه جذاب را به شما هدیه دهد.

برای اینکه بتوانید از پس گروه‌های قدرتمند قاره‌های گوناگون برآیید کافی است قبل از هر چیز تاکتیک‌های خود را تعیین کنید و ترکیب را بر اساس استراتژی که بررسی کردید بچینید سپس باکار گروهی به دروازه حریف نزدیک شوید و با پاس‌کاری گل بزنید.امیدوارم قهرمان جام‌های متعدد بازی شما باشید.

 

ویژگی ها :

پشتیبانی از 15 زبان زنده دنیا

امکان ذخیره کردن گل ها و صحنه های زیبا

امکان شرکت در مسابقه،لیگ و تمرین ها

آگهی
آگهی
ردیابی با شماره موبایل
ردیابی با شماره موبایل با استفاده از نرم‌افزار ردیابی پیجو می‌توانید گوشی موبایل همسر ، فرزندان و سالمندان را بدون نیاز به اینترنت ردیابی کرده و موقعیت مکانی آنها را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید