5 بازی برتر فوتبال 2019
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال 2019
بازی لیگ جهانی فوتبال با امکان ذخیره گل ها آیکون

World Soccer League

بازی لیگ جهانی فوتبال با امکان ذخیره گل ها
4.4 (1144872) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , ورزشی

شاید آن روزی که در چند سده پیش برای اولین بار فوتبال در چین بازی شد کسی فکرش را نمی‌کرد این بازی توپی ساده به یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های دنیا تبدیل شود و از آن بانام صنعت فوتبال در محافل اقتصادی یاد شود.این ورزش که قادر است اقتصاد کشور میزبان اش را درآورد گاه‌های جام جهانی،جام کنفدراسیون‌ها و جام ملت‌ها تغییر دهد و با ایجاد سامانه‌های متعدد پول میزبانی را در کنار رونق کسب‌وکار به آن کشور بازمی‌گرداند.بازی یک لیگ جهانی فوتبال را به تصویر می‌کشد که بیش از 60 تیم ملی، 60 تیم باشگاهی و 2000 بازیکن را شامل می‌شود و با بهره‌گیری از گرافیک سه‌بعدی قصد دارد هیجان یک مسابقه جذاب را به شما هدیه دهد.

برای اینکه بتوانید از پس گروه‌های قدرتمند قاره‌های گوناگون برآیید کافی است قبل از هر چیز تاکتیک‌های خود را تعیین کنید و ترکیب را بر اساس استراتژی که بررسی کردید بچینید سپس باکار گروهی به دروازه حریف نزدیک شوید و با پاس‌کاری گل بزنید.امیدوارم قهرمان جام‌های متعدد بازی شما باشید.

 

ویژگی ها :

پشتیبانی از 15 زبان زنده دنیا

امکان ذخیره کردن گل ها و صحنه های زیبا

امکان شرکت در مسابقه،لیگ و تمرین ها

آگهی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.9.9.5
  • اندازه : 45M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1399/07/02

ویدیوی معرفی

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود