آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 بازی برتر فوتبال اندروید
احتمالا می‌پسندید 5 بازی برتر فوتبال اندروید

Pocket Pool v1.0.1

بیلیاردی یکی از ورزش‌های معروف جوانان است که روی میزی با شش سوراخ انجام می‌شود و باید به‌وسیله چوبی که طول آن 1 متر و 47 سانتی‌متر است 15 توپ را به درون سوراخ‌ها هدایت کنید. این بازی که به دو شکل اسنوکر و پاکت بیلیارد انجام می‌شود قوانین واصتلاحات خاص خود را دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود:

 :Object Ball اولین توپی که توپ سفیدرنگ به آن ضربه می‌زند.

)Cue Ballپیتوک): توپ سفیدرنگی که باید به آن ضربه بزنید تا به توپ‌های دیگر برخورد کند و آن‌ها را به سوراخ‌ها بفرستد

اگر می‌خواهید این بازی جذاب را در قالبی کوچک تجربه کنید می‌توانید Pocket Pool را درگوشی خود نصب کنید و در مراحل مختلف مأموریت‌های خواسته‌شده توسط بازی را انجام دهید. این مأموریت‌ها شامل ضربه زدن به یک یا چند توپ در شرایط مختلف است و اگر نتوانید توپ را داخل سوراخ بفرستید دوباره باید از نوع شروع کنید.

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود