Captain Tsubasa: Dream Team v2.2.0

بازی Captain Tsubasa: Dream Team اکنون برای تمامی طرفداران سوباسا ارائه گردیده است! بازیکنان محبوب خود را انتخاب کنید، تیم رویایی خود را بسازید و در برابر بازیکنان دیگر از سراسر دنیا به نبرد بپردازید!

مهارت‌های ویژه برای یک تجربه عالی کاپیتان سوباسا! ضربات سوباسا اوزارا و همه مهارت‌های ویژه از انیمیشن اصلی به صورت سه‌بعدی خیره‌کننده در این بازی بازسازی گردیده است!

کنترل‌های این بازی برای گوشی‌های هوشمند بهینه‌سازی گردیده است و یک تجربه روان، شهودی و بدون استرس را به شما ارائه می‌کند! با تیم‌های دیگر رقابت کنید تا به استاد زمین بازی تبدیل شوید و دنیای فوتبال را تسخیر نمایید!

در حالت داستانی می‌توانید داستان اصلی انیمیشن را دوباره تجربه کنید! هیجان اصلی را یک بار دیگر تجربه نمایید و خود را به دوران دبیرستان سوباسا با خاطرات نوستالژیک ببرید!

بازیکنان شما، ساختار تیم، کیت و غیره می‌توانند آزادانه سفارشی شوند تا به شما امکان دهند تیم رویایی منحصربه‌فرد خود را بسازید!

بازیکنان خود را آموزش دهید تا قدرتشان را بالا ببرید! همچنین می‌توانید مهارت‌های ویژه را میان بازیکنان انتقال دهید!

 

تغییرات نسخه ۲٫۲٫۰ :

رفع مشکلات جزیی

دیدگاه ها

  • سلام دوستان کلاب Persianpro اسم لیدر Mohammad.کلابی کاملا دوستانه و صمیمی.بصورت ۲۰ ساعت در روز اکتیو هستیم.اگر بازیکون اکتیو هستید ما منتظر شما دوستان هستیم

  • دو تا سوال داشتم
    ۱_مودش هست؟؟؟؟
    ۲_برای اندروید ۴.۰ قابل استفاده هست؟؟؟؟

    • خیر

  • کلوب زدیم به اسم iran کسی خواست میتونه بیاد

  • خوب

دیدگاهتان را بنویسید